Fotoğrafı Animeye Çevirme (En Basiti)

Fotoğrafı animeye çevirme konusunda sık bir şekilde soru alıyoruz. Anime çılgınlığı her geçen gün giderek artıyor. Gençler ve özellikle yeni nesil anime konusunda daha duyarlı, daha şeffaf ve bu tür dizi / filmlere yönelik aksiyonları alıyorlar. İnternette de anime dair bir çok yeni bilgi ve özelliği keşfedebiliyorsunuz. Bir fotoğrafınız varsa ve bu fotoğrafı animeye çevirmek istiyorsanız kullanabileceğiniz uygulama ve birden fazladır.

Teknoloji her geçen gün giderek gelişiyor ve web siteleri işlevlerini geliştirmeye devam ediyor. Mevcut fotoğrafınızı isterseniz animeye isterseniz de bir hayvan türüne çevirebiliyorsunuz. Fotoğraflarınız üzerinde doğal bir şekilde yapacağınız oynamalar ve değişiklikler sayesinde kendinizi çok daha tatlı, çok daha güzel veya yakışıklı gösterebilirsiniz.  Peki, fotoğrafı animeye çevirme siteleri hangileridir? İşte sizlere doğru cevabı…

Fotoğrafı Animeye Çevirme

Bir fotoğrafınız varsa ve bu fotoğrafı en iyi anime karakterlerine çevirmek istiyorsanız bu muhteşem uygulama / siteyi kullanın. Paylaştığımız web sitesi yüksek çözünürlüğe sahip bir şekilde fotoğraflarınızı animeye çevirecek ve yüksek memnuniyete sahip bir sitedir. Şu anda fotoğrafı animeye çeviren uygulama olarak AnimeGAN V2 popülerdir. Lakin bu tür uygulamaları telefonunuza indirmek yerine tek bir tıkla site üzerinden fotoğraflarınızı anime karakterlerine çevirebilirsiniz. 3 farklı en çok kullanılan fotoğrafı anime yapma sitesi paylaştık.

Fotoğraf Anime Yapma Sitesi

Instagram ve diğer uygulamalarda bugünlerde çok popüler olan yeni bir akım var. Bu akım, profil fotoğraflarını anime karakterlerine çevirmekten geçiyor. Fotoğrafı anime yapma sitesi olarak karşınıza bir çok farklı site çıkacaktır fakat önerdiğimiz uygulama hem fotoğraflarınızı anime karakterine dönüştürmede hem de arttırılmış gerçekle müthiş, gerçekçi fotoğraflar oluşturabilmenizi sağlayacaktır. Selfie 2 Anime sitesi üzerinden 4 milyondan fazla Selfie ve fotoğraf anime karakterine dönüştürüldü. Peki, fotoğrafımızı anime karakterine çevirmek için Selfie2’yi nasıl kullanabiliriz? İşte aşağıda fotoğraf anime yapma sitesinin kullanım adımları!

Selfie2 Anime Sitesine Git

Selfie2 Anime Nasıl Kullanılır?

 • Selfie2 internet sitesine giriş yapın.
 • Boş alana fotoğrafınızı yükleyin.
 • Yükleme işleminin bitmesini bekleyin.
 • Yükleme işlemi bittikten sonra fotoğrafı cihazınıza kaydedin.

Fotoğrafı Animeye Çeviren Site Adresi

Saniyeler içerisinde fotoğraflarınızı daha önce hiçbir yerde görmediğiniz ve kendinizin en iyi anime haline çevirmek istiyorsanız Anime Filter internet sitesini kullanabilirsiniz.

Anime Filter Sitesine Git!

Anime Filter Nasıl Kullanılır?

 • Anime filter internet sitesine giriş yapın.
 • Boş alana fotoğrafınızı yükleyin.
 • Yükleme işlemini takip edin.
 • Yükleme işlemi bittikten sonra fotoğrafı kaydedin.

Fotoğraflar Nasıl Kaydedilir?

 • Fotoğrafı kaydetmek için yükleme işlemi biten fotoğrafın üzerine sağ tıklayın.
 • Açılan sekmeden ‘’Resmi farklı kaydet’’ seçeneğine tıklayın.
 • Kaydetmek istediğiniz yolu seçin ve kaydet butonuna basın.

Fotoğrafı Animeye Çeviren Uygulama

Web siteleri haricinde kullanabileceğiniz fotoğrafı animeye çevirme uygulamaları da bulunmaktadır. Bu uygulamalar yine ücretsiz bir şekilde çalışır ve size binlerce seçenekli anime görüntüsü oluştururlar.

Anime GAN Sitesine Git!

Anime GAN Nasıl Kullanılır?

 • Anime GAN internet sitesine giriş yapın.
 • ‘’Upload an image’’ yazan kısımdan fotoğrafınızı yükleyin.
 • Boyut seçimi yapın.
 • Sayfanın altında yer alan ‘’Generate’’ butonuna basın.
 • Oluşan görüntüyü sağ tıklayarak masaüstü bilgisayarınıza kaydedin.

Fotoğrafı Animasyona Çevirme

Bir fotoğrafı animeye dönüştürmek aslında oldukça kolay! Tek yapmanız gereken Photoshop veya GIMP gibi yazılımları kullanarak fotoğrafınızın daha karikatürize görünmesini sağlamak.

 • İlk adım, görüntünüzün doygunluğunu azaltmaktır, bu da görüntüye daha “posterleştirilmiş” veya çizgi roman tarzı bir his vermeye yardımcı olacaktır. Bunu Photoshop ya da GIMP’te “Renk Doygunluğu” seçeneğini seçip yaklaşık %50’ye düşürerek yapabilirsiniz.
 • Ardından, renklerin daha parlak ve canlı olması için görüntünüzün seviyelerini ayarlamak isteyeceksiniz. Bu işlem Photoshop’un “Seviye Ayarlama” aracı ya da GIMP’in “Nitrojen Düzeltme” aracı kullanılarak yapılabilir. Bu araçlarlagörüntünüzden memnun kalana kadar kaydırıcıları sürüklemeniz yeterlidir!

Son olarak, farklı filtreler ve kaplamalarla denemeler yaparak görüntünüze son rötuşları ekleyebilirsiniz. Bazı iyi seçenekler “eskiz” filtreleri veya suluboya ya da kağıt gibi dokulardır. Görüntünüze elle çizilmiş hissi vermek için bile filtreler kullanabilirsiniz.

Fotoğrafı Animasyon Yapma Programı

Telefonunuza ToonApp karikatür fotograf düzenleyiciyi yükleyin. tek bir dokunuşla kendinizi çizgi film karakterine dönüştürmeniz için en iyi uygulamadır.

Fotoğrafa Anime Efekti Nasıl Verilir?

Fotoğrafa anime efekti verme son günlerin en popüler olaylarından bir tanesidir. Yapay zekanın giderek kullanımının artmasıyla birlikte gerçek üstü fotoğraflar oluşturmak ve diğer insanlarla bu fotoğrafları paylaşmak epey popülarite olan bir durum. Fotoğrafa anime efekti vermek için kullanabileceğiniz uygulamalar listesini sizlere aşağıda paylaştık. Paylaşılan uygulamaları Google Play Store veya App Store üzerinden akıllı telefonunuza indirerek hızlı bir şekilde fotoğraflarınızı animeye çevirebilirsiniz.

Uygulamaları indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Fakat daha fazla anime fotoğrafı oluşturmak için uygulamaların ücretli versiyonunu satın almanız gerekir. Uygulamalar genelde size günlük 5 veya 10 adet fotoğrafa anime efekti vermenizi sağlar.

Waifusu ne demek?

Japon kültüründe kullanılan bir terimdir ve “eş” veya “karısı” anlamına gelir. Genellikle anime, manga veya video oyunlarından karakterlerle ilgilenen hayranları tarif etmek için kullanılır. Bu hayranlar, belirli bir karaktere karşı derin bir sevgi ve hayranlık besleyebilirler ve karakteri, hayal ettikleri bir eş veya partner gibi hayal edebilirler. “Waifu” terimi, erkekler için kullanılırken “Husbando” terimi ise kadınlar için kullanılır.

https://www.youtube.com/watch?v=MdyNA110m8k

Chat GPT Nedir? Nasıl Kullanılır? ve Chat GPT Eklentisi İndir! içeriğimize göz atmayı unutmayınız.

4.7/5 - 14 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın