Galataport’a Nasıl Gidilir? Yol Tarifi

Galataport Nerede, Galataport’a Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Galataport Nerede

Galataport nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Kılıçali Paşa Mah. Meclis-i Mebusan Cad. No: 8 İç Kapı No: 102, 34433 Beyoğlu/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

GalataPort Kimin

Galataport kimin veya Galataport sahibi kim? Diye ziyaretçilerimiz çok fazla soru sormaktadır. Galataport şahısa ait bir yer değildir. İki holdingin bir araya gelerek ortaya çıkarttığı projedir. Galataport’un sahibi Doğuş Holding ve Bilgili Holding’tir.

GalataPort Giriş Ücreti Ne Kadar

GalataPort tamamen ücretsiz bir alandır. GalataPort’a girişte veya GalataPort’ta gireceğiniz herhangi bir mekanda ücret ödemenize gerek yoktur. Fakat içerideki mağazalar, etkinlik alanlarına giriş ve konserler için ücret ödemeniz gerekebilir. GalataPort etkinlik takvimini takip ederek konser ücretleri gibi ücretlerin her birisini detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Galataport’a Nasıl Gidilir

Galataport nasıl gidilir, Galataport yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Anadolu Yakası Tarafından Gelmek için;
  • Kartal, Pendik, Maltepe taraflarından gelmek istiyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşme istasyonunda indikten sonra Marmaraya aktarma yapıp Marmaray ile Sirkeci durağından indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvayına aktarma yapınız. Tramvay ile Tophane durağında indiğinizde Galataport’a ulaşım sağlamış olursunuz.
  • Üsküdar’dan gelmek istiyorsanız Marmarayı kullanarak Sirkeci durağından indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvayına aktarma yapınız. Tramvay ile Tophane durağında indiğinizde Galataport’a ulaşım sağlamış olursunuz.
  • Ümraniye’den gelmek istiyorsanız Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar son durakta ininiz. Buradan Marmaraya aktarma yaparark Sirkeci durağında indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvayına aktarma yapınız. Tramvay ile Tophane durağında indiğinizde Galataport’a ulaşım sağlamış olursunuz.
  • Kadıköy’den gelmek için Eminönü yönüne giden vapurlarla karşıya geçtikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvayına aktarma yapınız. Tramvay ile Tophane durağında indiğinizde Galataport’a ulaşım sağlamış olursunuz.
Avrupa Yakası Tarafından Gelmek için;
  • Taksim’den gelmek istiyorsanız fenikülere binerek Kabataş’a ininiz. Buradan Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Tophane durağında inerek Galataport’a ulaşım sağlamış olursunuz.
  • Güngören, Bağcılar veya Merter taraflarından gelmek isterseniz Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Tophane durağında inerek Galataport’a ulaşım sağlamış olursunuz.
  • Esenler ve Bayrampaşa taraflarından gelmek istiyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Aksaray istasyonunda inerek Kabataş-Bağcılar  tramvay hattıyla Tophane durağında inerek Galataport’a ulaşım sağlamış olursunuz.
  • Büyükçekmece, Esenyurt, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız Metrobüs ile Cevizlibağ durağında indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvayına aktarma yapınız. Tramvay ile Tophane durağında indiğinizde Galataport’a ulaşım sağlamış olursunuz.

GalataPort Otobüs Seferleri

26Dikilitaş
26AFulya Mahallesi
28Topkapı / Son Durak(88-48a) Yönü
28TBeşiktaş Peronlar
30DVadi
70KEKurtuluş / Taksım Yönü
46EEminönü / Son Durak (46e-46ç-70fe) Yönü
66Gülbağ / Son Durak Yönü
78Eminönü / Son Durak (146b-33-33b-33d-78-78h-79ge) Yönü
79EKayabaşı Kiptaş Peron / Son Durak Yönü
EM1Eminönü
EM2Karaköy / Emınönü Yönü
31EEminönü
32Cevatpaşa
33Giyimkent
33BGiyimkent
33EEminönü
33ESEminönü
33TEEminönü
33YEminönü

Galataport Mağazaları

Galataport mağazaları, Galataport’ta hangi mağazalar var? Şeklinde sorular almaktayız. Galataport’ta 250 adet mağaza bulunmaktadır. Aradığınız her şeyi çok kolay bir şekilde bulabileceğiniz Galataport’ta Adamo, MySabella, Adidas, Nike, Altınyıldız, LC Waikiki, DeFacto, Arte Diore, Avva, Benetton, Beymen, Dünyagöz Optik, Cakra, D&R, Hars, Lamy gibi mağazalarda bulunmaktadır.

GalataPort İş İlanları

GalataPort çok büyük ve geniş bir mağaza ağına sahip olduğu için sürekli olarak yeni işçi alımları yapmaktadır. Örneğin; Temizlik işçisi, satış danışmanı, kasiyer, market görevlisi” gibi bir çok iş kategorisinde alımlar oluyor. Galataport İş İlanları için GalataPort resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Galataport Telefon Numarası

Telefon: 444 52 66

GalataPort Fotoğrafları

GalataPort’a daha yakından bakabilmeniz ve inceleyebilmeniz adına bir kaç tane fotoğrafı araştırdık ve bu konumuza dahil ediyoruz. GalataPort’un fotoğraflarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Youtube GalataPort Videoları

Youtube’da GalataPort’u tanıtan bir çok video bulunmaktadır. Bizler sizler için araştırdık ve bu videoları bularak konumuzun içerisinde paylaşıyoruz. GalataPort’u daha yakından incelemek isterseniz paylaştığımız videoları izleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İçeriğimizin sonuna geldik. Umarız bu içeriğimizle birlikte Galataport’a nasıl gidilir, Galataport yol tarifi, Galataport nerede? Gibi tüm bilgileri detaylı bir şekilde öğrenmişsinizdir. Şimdi isterseniz bir diğer içeriğimiz olan Palladium AVM Nasıl Gidilir‘e göz atabilirsiniz.

 

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın