İkitelli Nerede Nasıl Gidilir

İkitelli Nerede, İkitelli Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

İkitelli Nereye Bağlı

İkitelli, İstanbul’un Başakşehir ilçesine bağlıdır. Küçükçekmece ve Başakşehir sınırları arasında kalan İkitelli, Organize sanayi bölgesiyle ünlüdür. 1980 yılların başında artan nüfus ile birlikte bugün Organize sanayi bölgesi büyük bir imalathane ve tamir yeri olarak görülmektedir. İkitelli’nin bugüne kadar gelebilmesinde ve gelişmesindeki önemli isim Turgut Özal’dır. Avrupa’nın en büyük organize sanayi bölgesine ev sahipliği yapmaktadır.

İkitelli Hangi Yakada

İkitelli, İstanbul’un Avrupa yakasında yer almaktadır.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi

Avrupa’nın en büyük organize sanayi bölgesi olan İkitelli Organize sanayi bölgesi, İstanbul’daki hava kirliliğine önlemde büyük ölçü katkı sunmaktadır. İkitelli Organize Sanayi bölgesinin yapılmasının ardından Fatih, Eminönü, Kağıthane ve Haliç’deki hava kirliliği, atık, duman, gürültü vb. olan her bir olay önemli ölçüde azalmıştır. 1981 yılında kurulan İkitelli OSB bugün Atatürk Oto Sanatkarları, Aykosan Sanayi, Başakşehir Sanayi, Biksan Sanayi, Demirciler Sanayi, Dersan Sanayi, Esenler Oto tamircileri, Evren sanayi gibi bir çok bölgeye ev sahipliği yapmaktadır.

ikitelli nerede nasıl gidilir

İkitelli Nerede

İkitelli nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Başakşehir, İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İkitelli Nasıl Gidilir

İkitelli nasıl gidilir, İkitelli yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

İkitelli Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

MK31Kanuni Sultan Süleyman
31YToki Ayazma
82SBaşakşehir Metrokent
76OOtogar / Son Durak (76o) Yönü
78Başakşehir Metrokent
78CYunus Emre Mahallesi
78GFenertepe Peronlar / Yenıbosna Yönü
78HFenertepe Peronlar / Yenıbosna Yönü
79BKayaşehir
79TKayabaşı Kiptaş Peron
79Şİbrahim Koçaslan Ortaokulu
98KMOrganize Sanayi Sitesi 1
143İstoç Metro
146BEminönü
146MMecidiyeköy Metrobüs
79EKayabaşı Kiptaş Peron / Son Durak Yönü
98HBakırköy / İncirli Yönü
MİNİBÜS: A-30Topkapi – Ikitelli Organize Sanayi
MİNİBÜS: A-48Ikitelli Organize Sanayi – Otogar
78B
İkitelli En Yakın Otobüs Durakları
Demirciler Site Cami3 dk yürüme
Organize San.Sit. 1 / Istoç Yönü9 dk yürüme
Dolapdere San.Sitesi / Istoç Yönü9 dk yürüme
Dolapdere Sanayi Sitesi10 dk yürüme
Metaliş Sanayi Sitesi12 dk yürüme

İkitelli Tanıtım Videosu

İkitelli için Youtube’da bir çok video bulunmaktadır. Bu videoların genel amacı İkitelli’yi daha fazla tanıtabilmek ve insanların buraya gelmesini sağlayabilmektir. İkitelli hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmeniz için sizlere İkitelli tanıtım videolarını aşağıda paylaştık.

İkitelli Fotoğrafları

İkitelli’nin internette bir çok fotoğrafı bulunmaktadır. Bu fotoğraflar arşivlerden çekilen fotoğraflar ve yeni çekilen fotoğraflar olabilir. Bir kaç fotoğrafı sizler için aşağıda listeledik. Üzerilerine tıklayarak İkitelli fotoğraflarını gezinebilirsiniz.

Bu içeriğimizle birlikte sizlere İkitelli nasıl gidilir, İkitelli nerede, İkitelli yol tarifi gibi başlıklarla bilgi vermeye çalıştık. Şimdi isterseniz bir diğer içeriğimiz olan Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Nasıl Gidilir adlı içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Yorum yapın