Kısmetse Olur Yarışmacıları Kimler? Hangi Kanalda, Hangi Gün – (2024)

Kısmetse Olur yarışmacıları kimler? Sorusuyla sık bir şekilde karşılaşıyoruz. Bu içerik Kısmetse Olur Aşkın gücü yarışmacıları konusunda doğru yanıtı veriyor. Hızlandırılmış kılavuz olarak paylaşılan bu içerikte aynı zamanda Kısmetse Olur hangi kanalda, Kısmetse Olur Aşkın Gücü hangi gün, Kısmetse Olur kadrosu başlıklarında da farklı bilgiler veriyor.

2015 – 2017 yıllarında aşka dair büyük bir akımı başlatan Kısmetse Olur programı, bir tür yarışmadan ibarettir. 2022 – 2023  yılı içerisinde de yeniden yayına alınacak olan Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programına tekrardan yoğun bir ilgi söz konusu. İnternette kişiler Kısmetse Olur yarışmacıları ve diğer detaylar hakkında sürekli araştırmalar yapıyorlar. Peki, Kısmetse Olur yarışmacıları kimler? İşte sizlere doğru cevabı!

Kısmetse Olur Yarışmacıları Kimler?

Kısmetse Olur Yarışmacıları Kimler?

Kısmetse Olur yarışması 2022 – 2023 yılları içerisinde Kısmetse Olur: Aşkın Gücü adıyla yeniden ekranlarda yayınlanacak. 9 gelin 9 damattan oluşan yarışmanın sunucusu geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda Öykü Serter’dir.

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü yarışmacılarından gelin adayları aşağıdaki listede yer aldığı gibidir:

Gelin Adayı YarışmacılarıInstagram Hesabı
Yeliz AçıkelBilinmiyor
YarenBilinmiyor
Şeyda Nur TunçBilinmiyor
Simge Nur ErkoçInstagram
Aybüke ÇangalBilinmiyor
Tuğçe AleynaBilinmiyor
Ayşenur İnamInstagram

Kısmetse Olur: Aşkın gücü yarışmacılarından damat adayları aşağıdaki listede yer aldığı gibidir:

Damat Adayı YarışmacılarıYaşı
Serdar27
Erhan32
Bilek26
SedatBilinmiyor
Erol37
Zeyd32
Kaan27

Kısmetse Olur Youtube Kanalı

Kısmetse Olur programı: Aşkın Gücü yarışması geçtiğimiz yıllarda olduğu televizyonda yayınlanmayacağı için Youtube kanalı epey merak ediliyor. Kısmetse Olur yarışmasının Youtube kanalını aşağıdaki linkten bulabilir ve kanala abone olabilirsiniz.

Kısmetse Olur Kaçta Çıkıyor?

Kısmetse Olur Aşkın Gücü programı haftanın 6 günü 18:30’da yayınlanmaktadır.

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü Hangi Kanalda?

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü yarışması televizyon ekranlarında yayınlanmayacaktır. Televizyon ekranları yerine yarışma Youtube üzerinden yayına alınacak. Programın ilk bölümü 12 Aralık Pazartesi 18:30’da başladı.

Kısmetse Olur Hangi Gün?

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü yarışması 2022 – 2023 yılları için her pazartesi saat 18:30’da Youtube kanalı üzerinden yayınlanacaktır.

KYK WiFi Çıkış – Giriş Yapma! Nasıl Yapılır? içeriğimize göz atmayı unutmayın.

3.9/5 - 9 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın