Küçükçiftlik Park Nerede Nasıl Gidilir

Küçükçiftlik Park Nerede, Küçükçiftlik Park Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Küçükçiftlik park her ne kadar geçmiş yıllarda mesire alanı gibi kullanılsa da günümüzde çok aktif bir şekilde konserler, etkinlikler için kullanılmaktadır ve yüzlerce yeni konsere ev sahipliği yapmaktadır. İnsanların özellikle gençlerin çok sık bir şekilde uğradığı Küçükçiftlik Parka nasıl gidilir? Küçükçiftlik park nerede? Bu soruların cevabını bu içeriğimizde sizlere vereceğiz…

Küçükçiftlik Park Nerede

İstanbul’un en canlı ve en aktif konumlarından bir tanesi olan Küçükçiftlik park nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız: Harbiye, Kadırgalar Cd. No:4, 34367 Şişli/İstanbul olacaktır.

Küçükçiftlik Park Kapasitesi

2000 metrekarelik alana sahip olan Küçükçiftlik Park aynı anda 17.000 kişiye hizmet verebilir durumdadır. Fakat yaz / kış sezonunda bu sayı değişmektedir. Kış sezonunda park sadece 4500 kişiye hizmet verebilir. Yaz aylarında daha fazla kişiyi ağırlayabilmek adına her yaz Küçükçiftlik Bahçe adında yeni bir alan oluşturulur.

Küçük Çiftlik Park Konserleri

Maçka’nın kalbi olan Küçükçiftlik Park asırlardır kendini korumayı başarabilmiştir. Bugüne kadar binlerce hatta on binlerce konsere ev sahipliği yapan Küçük çiftlik park, 2009 yılından bu yana her hafta farklı bir konsere yer veriyor. Etkinlik ve konser denilince akla ilk gelen yerlerden bir tanesi olan Küçük Çiftlik Park konserleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz parkın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Son konserler ve gelecek konserler için tüm detaylar resmi internet sitesinde güncel bir şekilde paylaşılmaktadır.

Küçükçiftlik Park İletişim

Telefon: (0 212) 231 30 45

Küçükçiftlik Park Nasıl Gidilir?

Yürüyerek Gitmek İsterseniz
Küçükçiftlik park İstanbul’un göbeği olarak bilinmektedir ve Taksim meydanından (Elmadağ yönüne) ya da Nişantaşından yürüyerek kolay bir şekilde 20 dakika içinde varabilirsiniz.
Park tarafından İETT Otobüsleri
129T- 22B – 26A – 26B – 30A – 37T – 40 – 40T – 42T – 48T – 49T – 559C – 70KE – DT2 – TB1 – YT1
Metrobüs
Metrobüsle gelecekler öncelikle Mecidiyeköy durağında inmelidir. Sonrasında metroya aktarma yapıp Taksim meydanına geçmeli ve sonra Elmadağ yönüne doğru yürüyerek kısa sürede varabilir.
Metro
Metroya her nerede bindiyseniz Taksimden inip yürüyerek varabilirsiniz.
Tramway
Zeytinburnu-Kabataş Tramway hattına binip Kabataştan inin ve yürümeye başlayın. 🙂
Özel Araç
Beşiktaş Vodafone Park tarafına gelin ve orada göreceksiniz zaten.
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.
Küçükçiftlik Park En Yakın Otobüs Durakları
Valideçeşme3 dk yürüme
Dolmabahçe Gazhane Caddesi6 dk yürüme
Dolmabahçe Tünel / Beşiktaş Yönü7 dk yürüme
Dolmabahçe-Tünel / Besıktas Yönü7 dk yürüme
Gümüşsuyu / Osmanbey Yönü7 dk yürüme
Gümüşsuyu Peron9 dk yürüme
Gümüşsuyu Peron / Peron (76d-76e-79t-145t) Yönü9 dk yürüme
KüçükÇiftlik Park En Yakın Metro Durağı

Küçükçiftlik park en yakın metro durağı Maçka’dır. M2 adlı metroya binerek Küçükçiftlik parka gidebilirsiniz.

Maçka4 dk yürüme

Küçükçiftlik Park Konser Videoları

Youtube’da ve diğer video sitelerinde Küçükçiftlik parkta düzenlenen etkinliklerin, konserlerin videolarına ulaşabilirsiniz. Eğer Küçükçiftlik parkta bir konser varsa o konser daimi olarak eğlenceli geçmeli, konsere gelen kişiye anı yaşatmalıdır. On binlerce konsere ev sahipliği yapan Küçükçiftlik park konserlerine ait videoları sizler için aşağıda paylaştık. Küçükçiftlik parkta Dünyaca ünlü isimler konser vermiştir. Bu isimlerin en başında Iggy Azalea, Wiz Khalifa yer almaktadır.

Küçükçiftlik Park Nasıl Gidilir
Küçükçiftlik Park Nasıl Gidilir

İçeriğimiz sonuna geldik. Umarız bu içeriğimiz sizlere Küçükçiftlik Park nerede, Küçükçiftlik Park yol tarifi, Küçük çiftlik Park konserleri, Küçükçiftlik Park’a nasıl gidilir konularında yardımcı olmuştur. Dilerseniz farklı bir içeriğimiz olan ODTÜ Vişnelik Nerede Adlı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın