Taksime Nasıl Gidilir?

Türkiye’de ve Dünyada en çok bilinen meydanlardan birisi olan Taksim meydanına nasıl gidilir? Taksim nerede, hangi şehirde veya hangi ilçede gibi merak edilenlere yanıt vermek istiyoruz.

Taksim Nerede?

Taksim ya da herkesin ifadesiyle Taksim meydanı İstanbul ilimizin Beyoğlu semtindedir. Yani İstanbul’un kalbi, en bilinen meydanı ve ayrıca halk tarafından yapılan tüm sosyal etkinliklerin başlangıç noktası diyebiliriz. Özellikle 20 milyonluk İstanbul’da yapılan tüm gösteri ve yürüyüşler bu meydanda başladığı gibi herhangi bir anma ya da tiyatral sunumlarda yine bu meydanda başlamaktadır.

Taksim Nasıl Gidilir?

Taksime nasıl gidilir sorusuna cevap verebilmek ise oldukça kolaydır. İstanbul kalbi Taksim meydanı olduğu için neredeyse tüm metrobüs, dolmuş ve metro hizmetinin en az bir durağı Taksim meydanıdır. Neredeyse her yol Taksime çıkar diyebiliriz. Kullandığınız herhangi bir ulaşım aracının güzergahını incelediğinizde genelde Taksimden geçer. Bundan dolayı herhangi bir kaygı yaşamamalısınız.

Ayrıca Taksime kadar geldiyseniz İstanbul ilimizin Taksime çok yakın olan gezi noktaları İstiklal Caddesi, Galata Kulesi ve Eminönü‘ne yürüyerek geçip buraları da gezebilirsiniz.

Taksime Nasıl Gidilir?
Taksime Nasıl Gidilir?
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın