Türkan Saylan Kültür Merkezi Nerede Nasıl Gidilir

Türkan Saylan Kültür Merkezi Nerede, Türkan Saylan Kültür Merkezi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Türkan Saylan Kültür Merkezi Nerede

Türkan Saylan Kültür Merkezi Nerede

Türkan Saylan Kültür Merkezi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Gülsuyu, No: 34050, Gülsuyu Kavşağı No:100, 34848 Maltepe/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Türkan Saylan Kültür Merkezi Nasıl Gidilir

Türkan Saylan Kültür Merkezi nasıl gidilir, Türkan Saylan Kültür Merkezi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Türkan Saylan Kültür Merkezi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
133NMeslek Yüksek Okulu – Maltepe Yönü
KM47Gülensu Mahallesi – Son Durak Yönü
133GKartal – 8.Prn(134dk-Gk) Yönü
KM33Gülsuyu Metro 2 – Gidis Yönü
KM34Gülsuyu Metro 2 – Gidis Yönü
KM48Spor Tesisleri – Son Durak Yönü
E-10Sabiha Gökçen Havalimani – (Peron) Yönü
14TMCevizli Peronlar – 133f Peron Yönü
16KHSultanbeyli Peronlar – Peron Alani Yönü
16SSabiha Gökçen Havalimani – (Peron) Yönü
16UUğurmumcu – Son Durak (2.Prn) Yönü
KM30Kartal – 1. Peron Yönü
130AÖğüt Sokak – Tuzla 130-133t Yönü
130ŞŞifa Sondurak – Sondurak Yönü
251Pendik – 3.Peron Yönü
500L23 Nisan Caddesi – Çiftlik Caddesi Yönü
500TŞifa Sondurak – Sondurak Yönü

Türkan Saylan Kültür Merkezi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Orhangazi Caddesi – Maltepe Yönü8 dk yürüme
Fevzi Çakmak Caddesi – Kadiköy Yönü8 dk yürüme
Gülsuyu Metro 2 – Gidis Yönü9 dk yürüme
Gülsuyu Metro – Tuzla Yönü11 dk yürüme

Türkan Saylan Kültür Merkezi Telefon Numarası

Telefon: 0216 589 36 00

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Nasıl Gidilir? Nerede? içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın