Windows 11 Key (Pro) 2024 Lisans Satın Al

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Windows 11 Key konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize Windows 11 Key satın al konusunda doğru cevabı verdik. Aynı zamanda Windows 11 lisans satın al, windows 11 key satın al başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Windows 11 Pro Kullanmanın Avantajları Güncellemeleri ücretsiz ve Tamamen Sorunsuz Almanıza Yarayacaktır.

Windows 11 Key Satın Al
Windows 11 Key Satın Al

Windows 11 Key Al

Windows 11 Key, Microsoft tarafından yayınlanmış bir işletim sistemidir. Windows 11 için bir lisans anahtarı (key) satın almanız gerekir. Bu anahtar, Windows 11’i etkinleştirmek için kullanılır ve sisteminizde ömür boyu kullanabileceğiniz bir lisans sağlar. Windows 11 lisans anahtarını, Microsoft’un resmi web sitesinden veya bir satıcıdan satın alabilirsiniz. Lisans anahtarınızı satın aldıktan sonra, Windows 11’i indirebilir ve kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Windows 11 Pro Key Yükseltme

Windows 11, Microsoft tarafından yayınlanan ve Windows 10’un devamı olarak düşünülen bir işletim sistemi. Eğer Windows 10 kullanıyorsanız, Windows 11’i yükseltmek için bazı adımlar izlemeniz gerekir.

  • Başlat menüsünde Ayarlar’ı açın ve Güncelleştirmeler ve Güvenlik sekmesine gidin.
  • Güncelleştirmeler sekmesinde, Windows güncellemelerinin yüklenmesi için Güncelleştirmeleri kontrol et düğmesine tıklayın.
  • Eğer Windows 11 yükseltme güncelleştirmesi mevcutsa, yükle düğmesine tıklayın ve yükleme işlemine devam edin.
  • Yükleme işlemi bittiğinde, bilgisayarınız yeniden başlatılacak ve Windows 11 kurulumu tamamlanmış olacak.

Not: Eğer yükseltme için uygun değilseniz, öncelikle sisteminizin gereksinimleri karşıladığından emin olmalısınız. Bu işlem ayrıca sizin verilerinizi kaybetme olasılığınız var. Bu nedenle, öncelikle verilerinizi yedeklemelisiniz.

Windows 11 Key Satın Al

Windows 11 Key Satın Almak İçin Birçok internet sitesini tercih edebilirsiniz microsoft un sitesinde 1000 tl den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz veya OEM Lisans Satıcıları tarafından satılan lisans kodları ile Yani eski lisanslı bilgisayarladan çıkarttıkları kodları yeni kullanıcılara tek kullanımlık ve genellikle ömürlük olarak satmaktadır.

Windows 11 Lisans Satın Al

Windows 11 Lisans Satın Al En Ucuz Şekilde Sadece 50 TL Ödeyerek İnternet Sitemiz Üzerinden Windows 11 Lisans Satın Alabilirsiniz Bu Sayede Çakma Kırık Lisanslı Windows 11 Kullanmanıza Gerek Kalmayacaktır Sizlerde Sadece 50 Türk Lirasına Orjinal Güncellemeli Windows 11 Lisans Alabilirsiniz

Windows 11 key nasıl alınır?

Windows 11 OEM yani ucuz çoklu kullanım orjinal keyleri sitemizden temiz edebilirsiniz aktivasyonu basittir.

Windows Etkinleştir Yazısı Kaldırma Makalemizi inceleyin

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın