Bakırköy Cumartesi Pazarı Nereye Taşındı?

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Bakırköy Cumartesi pazarı nereye taşındı? Sorusunu almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize Bakırköy Cumartesi pazarı nereye taşındı? Sorusunun doğru cevabını verdik. Aynı zamanda Bakırköy Cumartesi pazarı eski yerine taşındı mı, Bakırköy Cumartesi pazarı kaldırıldı mı, Bakırköy Cumartesi pazarı nerede, Bakırköy Cumartesi pazarı nasıl gidilir sorularının da cevabını verdik.

İstanbul’un en gözde ve en çok ziyaret alan semt pazarlarından bir tanesi olan Bakırköy Cumartesi pazarı veya diğer adıyla Bakırköy halk pazarında inşaat halinde çalışmalar sürdüğü için pazarın yerini geçici olarak farklı bir bölgeye aktarılmış oldu. Pazara gitmek isteyen vatandaşlarsa Bakırköy Cumartesi pazarı nereye taşındı? Sorusunu araştırıyor. Biz sizler için araştırdık ve bu içeriğimizde Bakırköy cumartesi pazarı nereye taşındı? Aşağıda cevap verdik.

Bakırköy Cumartesi Pazarı Nereye Taşındı?

Bakırköy Cumartesi Pazarı Nerede?

Bakırköy Cumartesi pazarının eski yeri Bakırköy adliyesinin arkasında bulunan ve miting alanı olarak kullanılan alandı. Fakat bu pazara gelen vatandaşlar kış günlerinde yağmurdan, kardan şikayet ettikleri için belediye de adım atarak Bakırköy Cumartesi pazarının üzerini kapatmak istedi. Esnafa ve vatandaşlara çok daha konforlu bir şekilde hizmet sunabilmek amacıyla yapılan bu değişiklik vatandaşların yeni Pazar yerini merak etmelerine neden oldu. Bakırköy cumartesi pazarının hem üzeri kapatılıyor hem de pazarın alt zemini otopark haline getiriliyor.

Bakırköy Cumartesi Pazarı Nereye Taşındı?

İstanbul’un gözde halk pazarlarından olan Bakırköy Cumartesi pazarı inşaat nedeniyle bir süredir kapalı fakat Bakırköy cumartesi pazarının yeni adresi Terakki caddesidir.

Bakırköy Cumartesi Pazarı Kaldırıldı Mı?

Hayır, Pazar kaldırılmadı. Aksine pazarı çok daha konforlu ve çok daha fazla kişiye hizmet verebilmesi amacıyla üstünü kapatmak ve altına otopark yapabilmek amacıyla inşaat haline sokuldu. Eski Pazar yeri değiştirilerek bir müddet Bakırköy Cumartesi pazarı Terakki Caddesi / Bakırköy’de hizmet verecektir.

Bakırköy Cumartesi Pazarı Nasıl Gidilir?

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
94AZuhuratbaba – Yesilköy Yönü
E-57Esenkent – Esenyurt Yönü
71TAtaköy 9.-10.Kisim – Bakirköy Yönü
72TYeşilköy – Sondurak Yönü
73BBakirköy – Incirli Yönü
76Bakirköy – Incirli Yönü
76BBakirköy – Incirli Yönü
76CBüyükçekmece – Son Durak (76c) Yönü
76VVaditepe – Olimpiyatköy Yönü
76Yİhlasmarmara Evleri – Son Durak(145-76y) Yönü
79BKayaşehir – Sondurak 79t-79b-79m Yönü
89YBKanuni Sultan Süleyman – Peron Yönü
94YZuhuratbaba – Yesilköy Yönü
98Bakirköy – Incirli Yönü
98ABakirköy – Incirli Yönü
98ABBakirköy – Incirli Yönü
98BBakirköy – Incirli Yönü
98DBakirköy – Incirli Yönü
98EBasin Tesisleri Son Durak – Son Durak Yönü
98GBakirköy – Incirli Yönü

Ataşehir Bit Pazarı Nerede Nasıl Gidilir veya Pazar Günü Kurulan Sosyete Pazarları içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
“Bakırköy Cumartesi Pazarı Nereye Taşındı?” üzerine bir yorum
Yorum yapın