Beşiktaş Nerede Nasıl Gidilir Yol Tarifi

Beşiktaş nerede, Beşiktaşa nasıl gidilir, Beşiktaş yol tarifi nedir? Şeklinde bizlere çok sık bir şekilde ziyaretçilerimizden soru gelmektedir. Bu içeriğimizle birlikte sizlere Beşiktaş nerede, Beşiktaş yol tarifi gibi başlıklarda detaylı bir şekilde bilgilendirme sunmuş olacağız. Beşiktaş yol tarifi ve çok daha fazlası için bu içeriğimiz sizlere yardımcı olacaktır.

İstanbul’un en çok ziyaretçi alan ve en çok ziyaret edilen ilçelerinden bir tanesi olan Beşiktaş, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunmaktadır. Konumu itibariyle Şişli, Beyoğlu ve Kağıthane’yle komşudur. Üsküdar’ın tam karşısında bulunan ilçe bugün eğlencenin kalbi, turizmin en çok dikkat çeken yeri ve iş merkezi olarak kabul edilmektedir. Buraya birden fazla ulaşım yolu bulunmaktadır ve İstanbul’un hangi noktasında olursanız olun çok kolay bir şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Beşiktaş yerli ve yabancı turistler ile önemli bir destinasyona sahiptir. Oldukça popüler olan Beşiktaş ilçesinin son sayımlara göre nüfusu 185.447’dir. Çok yoğun bir araç trafiği bulunur. Bu yüzden Beşiktaş’a gelmeden önce saatinizi iyi ayarlamalısınız. Mümkünse Beşiktaş’a gitmeden 1 2 saat önceden konumuzdan ayrılmalısınız.

Beşiktaş Nereye Bağlı

Kendi başına bir ilçedir ve İstanbul’a bağlıdır.

Beşiktaş Hangi Yakada

Avrupa yakasındadır.

Beşiktaşa Nasıl Gidilir

Beşiktaş’a nasıl gidilir veya Beşiktaş yol tarifi şeklinde merakı olan tüm ziyaretçilerimize bu içeriğimiz detaylı bir anlatım içermektedir. Beşiktaş metrobüs, Beşiktaş Marmaray veya Beşiktaş otobüs seferleri konusunda her bir başlık altında sizler  detaylı bir şekilde bilgilendirme sunduk.

Beşiktaş Yol Tarifi

Metroyla Beşiktaşa Nasıl Gidilir

Doğrudan Beşiktaş’a gidebileceğiniz uygun bir metro yoktur. Bu yüzden Beşiktaş’a en yakın metro durağını tercih ederek ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Beşiktaş’a en yakın metro bağlantısıysa M2 Yenikapı – Hacıosman metrosudur. Eğer metroyla Beşiktaşa geliyorsanız taksim durağında iniyorsunuz ve indikten sonra Beşiktaş dolmuşlarına biniyorsunuz. Bu sayede ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Beşiktaş Otobüs Seferleri

Beşiktaş otobüs seferleri veya otobüsle beşiktaşa nasıl gidilir merak ediyorsanız detaylarını sizlere paylaşıyoruz. Aşağıda yazılı olan otobüslere binebilir ve çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hat AdıYön
59CHMecidiyeköy Mezarlık
DT2Vadi
U2Beşiktaş Peronlar
58ULFındıklı / Besıktas Yönü
DT1Vadi
U1Beşiktaş Peronlar
58APoligon Mahallesi
59Aİstinye Dereiçi

Beşiktaş Marmaray İle Nasıl Gidilir

Marmarayla gelmek isteyenler ve Kadıköy, Üsküdar, Yenikapı, Kazlıçeşme duraklarını kullanacaksanız Yenikapı durağında inmelisiniz. İndikten sonra 30D İETT hattını kullanarak Beşiktaş’a ulaşabilirsiniz. Bir Marmaray’ın ortalama olarak ücreti 2.5 TL’dir. İstanbul Kart sahibi olarak seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz fakat kartınız yoksa ortalama olarak ödeyeceğiniz ücret 6 TL’dir. 6 TL’lik bilet size tek geçiş hakkına sahip olduracaktır.

Beşiktaş’a Vapurla Nasıl Gidilir

Beşiktaş vapur seferleri Beşiktaş’a gitmenin en kolay ve en doğru yolu olarak kabul edilmektedir. Üsküdar veya Kadıköy’den kalkan Beşiktaş vapurları sayesinde kolayca ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Kadıköy – Beşiktaş vapur seferleri her sabah 06:45’de başlamakta ve 23:15’de sona ermektedir. Ortalama olarak yolculuğunuz 20 dakika sürecektir.

Beşiktaş Gezilmesi Gereken Yerler

Beşiktaş gezilecek yerler nereler diye merak edenlere yine bu başlığımız yardımcı olacaktır.

Beşiktaş Belediyesi Şikayet Hattı

beşiktal yol tarifi
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.