Dall-E 2 Nedir? Nasıl Kullanılır? (En İyi Cevap)

Dall-E 2 nedir? Nasıl kullanılır? Sorusunu sık bir şekilde alıyoruz. Bu içerik Dall-E 2 nedir? Ve Dall-E 2 nasıl kullanılır? Sorularına doğru cevabı veriyor. Hızlandırılmış kılavuz olarak hazırlanan bu içerikte aynı zamanda Dall-E 2 ücretli mi?, Dall-E nasıl girilir? Başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Tüm Dünya’nın merakla beklediği ve bir anda çıkmasıyla inanılmaz bir kullanıcı kitlesine sahip olan Dall – E 2 yapay zeka robotunda herkesin bu robotu kullanabilmesi için geliştiricileri erişim imkanı veriyor. Henüz beta aşamasında olan yapay zeka çizim uygulamasında bekleme listesine adınızı yazdırmanıza gerek yok. İşte tüm detaylarıyla Dall-E 2 nedir? Ve Dall-E 2 nasıl kullanılır? Başlıklarında doğru cevaplar…

Dall-E 2 Nedir? Nasıl Kullanılır?

Dall-E 2 Nedir?

Dall-E 2, Nisan ayının başlarında ortaya çıkmış olan bugüne kadar ki en fazla gelişmiş yapay zeka sanat üreticilerinden bir tanesidir. Geçmiş dönemlerdeki sanat ve sanatçılara bakıldığı zaman insan eliyle oluşturulabilecek sanat eserlerinin artık sona yaklaşıldığı ifade ediliyor. Fakat yeni yapay zeka sanat üreticilerinden bir tanesi olan Dall-E 2 uygulamasında sanatçılar, insan eli sanat eserleri yerine yapay zeka sanat üreticisi olan Dall-E 2 uygulamasını kendileri için nasıl çalıştırabileceğini merak ediyorlar.

Dall-E 2 uygulaması bir araçtır ve metin istemleriyle size resim oluşturur. Dall-E 2’ye komut verirsiniz ve komut neticesinde daha öncesinde eğitilmiş bilgileriyle Dall-E 2 sizlere inanılmaz gerçek üstü fotoğraflar oluşturur. Uygulamanın geliştiricisi Open AI projesidir.

Dall-E 2 Nasıl Kullanılır?

Dall-E 2 uygulamasını kullanabilmeniz için ilk önce uygulamaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra tarayıcınız üzerinden programı kullanabilir ve hemen gerçek üstü fotoğraflar üretebilirsiniz.

Dall-E 2 uygulamasında yeni bir gerçek üstü resim elde etmek istiyorsanız 400 karaktere kadar açıklayıcı bir metin yazın. Örneğin: ‘’Dünya’nın son insanı’’ gibi benzeri açıklamalarda Dall-E 2 yapay zeka botuna komutlar verin. Komutu alan uygulama size birbirinden farklı resimler oluşturacak ve sunacaktır. Dall-E 2 uygulamasını kullanabilmeniz için OpenAI hesabına sahip olmanız gerekir.

DALL e 2 Ne İşe Yarar?

DALL E-2 metin açıklamalarında gerçekçi görüntüler ve sanat oluşturabilen, kavramları, nitelikleri ve stilleri birleştirebilen bir model olarak tanımlanmaktadır.

Dall-E 2 Nasıl Girilir?

  • Openai.com internet sitesine giriş yapın.
  • Open AI hesabınız bulunmuyorsa kayıt ol butonuna basın.
  • Kayıt olduktan sonra görüntülerinizi metinlerinizle oluşturun.

Dall-E 2 Ücretli Mi?

Dall-E 2 projesi kredi sistemi üzerine çalışmaktadır. Kayıt olduğunuzda ilk ay için geçerli 50 ücretsiz krediye sahip olursunuz. Fakat diğer aylar için veya ek krediler için 115 kredi paketleri halinde 15$’a krediler satın alırsınız.

Dall-E 2 Nasıl Yüklenir?

Dall-E 2 projesini bilgisayarınıza ve akıllı cihazlarınıza indiremezsiniz. Projeyi kullanabilmek için Open AI resmi internet sitesine girerek 1 adet orijinal Open AI hesabı oluşturmanız gerekir. Hesabınızı oluşturduktan sonra Dall-E 2 projesini tarayıcınız üzerinden kullanabilirsiniz.

Dall-E 2 Kredileri Hakkında Bilgilendirme

  • Dall-E 2 kredileri yalnızca verildiği ay için geçerlidir.
  • Bir başkasına devredilemez.
  • Satın alınan krediler atın alma tarihinden itibaren 1 yıl içerisinde kullanılabilir.
  • Dall-E 2 ile oluşturduğunuz görsellerin sahibi sizsiniz. Kişisel ve ticari olarak kullanabilirsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=4Fz81K7i7So

Chat GPT Nedir? Nasıl Kullanılır? ve Yapay Zeka Çizim Sitesi içeriklerine göz atmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın