Disney Plus 30 Günlük Ücretsiz Deneme 2024

Disney Plus 30 günlük ücretsiz deneme, Disney Plus ücretsiz deneme, Disney Plus ücretsiz deneme sürümü var mı şeklinde merakı olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz yardımcı olacaktır. Disney Plus’ın Türkiye’de aktif bir şekilde faaliyetlerine başlamasıyla birlikte Türk kullanıcıları tarafından da çok sık bir şekilde Disney Plus 30 günlük ücretsiz deneme sürümü ve benzeri olan başlıklarda sorular gelmektedir. Bu içeriğimiz Disney+ ücretsiz deneme sürümü gibi bir çok başlıkta size detaylı olarak bilgi verecektir.

Disney Plus için deneme sürümü mü arıyorsunuz? Eğer cevabınız ‘’Evet’’ ise size birkaç yöntemden bahsedebiliriz. Ülkemizin gelmiş olduğu ekonomik dönem neticesinde ve paramızı artık zor kazanmamız nedeniyle maalesef Disney Plus gibi uygulamalara ücret vermekte zorlanıyor olabiliriz. Zor kazandığımız paramızı Disney Plus dahil Netflix, Blutv, Exxen gibi platformlara vermekte işin açıkçası insanın zoruna gitmiyor değil…

Disney Plus Ücretsiz Deneme

Disney Plus için 30 günlük ücretsiz deneme sürümü ne yazık ki birkaç yıl önce Disney+ tarafından kaldırıldı. Sebebi henüz net bir şekilde bilinmiyor fakat şu anda Disney+ için Disney Plus uygulamasını en ucuz satın almanın bir yolu aylık üyelik satın almaktır. Ücretsiz deneme sürümünün birkaç ay sonra Disney+ tarafından yeniden getirilmesi bekleniyor çünkü uygulamanın Türkiye’de milyonlarca kullanıcısı var. Pazarda aktif bir şekilde rol alabilmesi ve Netflix gibi büyük rakiplerine yem olmaması için 30 günlük ücretsiz deneme sürümleri vermesi çok iyi olacaktır.

Disney Plus’ı 30 günlük ücretsiz olarak satın almanın veya Disney Plus’ı daha uyguna satın almanın bir yolu daha var fakat bizim ülkemizde ne yazık ki bu durum işe yaramayacaktır. Şu anda Verizon’un yapmış olduğu kampanya ile birlikte herhangi bir Verizon paketi satın alırsanız Disney Plus’u ek avantaj olarak 1 aylığına ücretsiz olarak satın alabiliyorsunuz. Fakat Verizon’da fiyatlandırmalar ve paketler dolar bazlı olduğundan bu normal Disney+ paketlerine göre çok daha pahalı hale geliyor. Yabancıların tercihi Verizon üzerinden Disney+ satın almak üzerine oluyor.

Disney Plus Ücretsiz Deneme Sürümü Var Mı?

Disney Plus ücretsiz deneme sürümü geçtiğimiz yıl tüm Dünya ülkelerinde pasif hale getirildi. Özellikle uygulamanın pasif hale getirilmesi ABD, İngiltere, Kanada ve Avustralya kullanıcılarını çok fazla sinir ediyorken bu ülkelerdeki kullanıcılar çok çok daha fazla fiyata Disney+ uygulamasını satın almak zorunda kaldılar. Bugün Disney+ Türkiye’de aylık ücret olarak 34,99 TL alıyorsa diğer ülkelerde fiyatlandırmalar çok daha pahalıdır.

Disney Plus’un Diğer Ülkelerdeki Fiyatları

  • ABD’de Disney Plus satın almak isterseniz vermeniz gereken ücret 7,99 $
  • Kanada’da Disney+ satın almak isterseniz vermeniz gereken ücret 11,99 $
  • İngiltere’de Disney+ satın almak isterseniz vermeniz gereken ücret 7,99 Euro
  • Avustralya’da Disney+ satın almak isterseniz vermeniz gereken ücret 11,99 $
disney plus 30 günlük ücretsiz deneme

Disney Plus Paycell İndirimi %50 Bedava

DİKKAT DİKKAT: Disney Plus’u %50 daha fazla indirimle satın almak isterseniz Turkcell Paycell uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Paycell’in çok kısa süreli olarak yaptığı bu %50 indirim fırsatını kaçırmayın. Nasıl satın alacağınızı sizlere bir diğer içeriğimiz olan Disney Plus Paycell İndirimi(Tıklayın) adlı içeriğimizde anlatık.

Disney Plus Ücretsiz Deneme Sürümü Geri Gelecek Mi?

Disney Plus’ın ücretsiz deneme sürümünün geri gelip gelmeyeceğini merak ediyorsanız bu konu da yalnız değilsiniz. Aynı şeyi bizlerde merak ediyoruz ve Disney+’nın bu konu da bir açıklama yapmasını bekliyoruz. Her ne kadar yakın zamanda geri geleceğini söyleyemesek te Disney+ belki de ilerleyen günlerde promosyon kampanyaları yapabilir. Örneğin tatil sezonu için veya Kara Cuma günü için indirimler olabilir. Bu indirimleri takip ederek Disney Plus’ı çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Disney+ en son indirimini geçtiğimiz Kasım ayında uygulama henüz Türkiye’de değilken diğer ülkeler için yapmıştı. Tüm ülkelerdeki fiyatları 10 $’dan 1,99 $’a düşürmüştü. İlerleyen günlerde belki de Türkiye içinde böyle bir indirim gelir.

UYARI: İnternette bazı siteler Disney Plus’u ücretsiz olarak verdiğini veya Disney Plus’u 30 günlük ücretsiz deneme sürümüyle verdiğini söylüyor. Sizden Disney+ resmi internet sitesi haricinde kredi kartı bilgilerinizi isteyen, kişisel bilgilerinizi isteyen hiç bir siteye güvenmeyin. Disney+ resmi internet sitesi eğer bir kampanya veya fiyat indirimi olursa bu duyuruyu kendi sitesinden yayınlayacaktır. Aynı zamanda bizler yine buradan sizlere hızlı bir şekilde bu kampanyaları bildirmiş olacağız.

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın