Disney Plus Hediye Kartı 2024

Disney Plus hediye kartı veya Disney Plus hediye kodu konusunda yardıma ihtiyacı olan ziyaretçilerimize oluşturduğumuz içeriğimizdir. Büyük bir merakla beklenen Disney Plus, sonunda ülkemizde yayın hayatına başladı. Yayın hayatına başlamadan önce aralıklarla hediye kartları da dağıtıldı. Şu an için Walt Disney’in dağıttığı hediye kartlarının tamamının kullanıldığını veya süresinin dolduğunu da belirtebiliriz. Şu an içinse Disney tarafından bir hediye kartı dağıtımı yapılmadığını belirtmek gerekir. Yalnız sevdikleriniz için siz de hediye kartları oluşturabilirsiniz. Nasıl mı? Sizin için araştırdık…

Disney Plus Nedir

Son derece basit ve kullanışlı bir seçenek olarak ön plana çıkan Disney Plus 7’den 70’e herkesin ilgisini üzerine çeken son derece ayrıcalıklı bir yayın platformu olarak yayın hayatına devam etmektedir. Disney Plus her ülke için ayrı telif hakları ile korunan yüzlerce farklı kült, sanat eseri, polisiye, macera, aksiyon filmleri, diziler – çizgi filmler ve animelerin yayınlarını yapar. Aynı zamanda yayın hakları bakımından Walt Disney’in elinde hem Pixar – Marvel ve Star Wars yapımlarını da izlemek mümkündür.

Şu ana kadar Netflix tarafından domine edilen bu sektörde Disney Plus’ın gümbür gümbür ilerlediğini de söylemek yanlış olmayacaktır. Peki ama neden Disney Plus bu kadar çok konuşuldu?

Yayın hayatına başladığı tüm ülkelerde Netflix gibi ön plana çıkan yayıncıları domine etmeyi başaran alt yapısı, kaliteli arşivi ve aralıklarla yaptığı kampanyaları ile ön plana çıkmayı başardı. Şimdilik Türkiye’de de beklenen etkiyi gösterdiği düşünülse de net rakamlara  ulaşmanın biraz daha zaman alacağı açık gibi görünüyor. Peki ama Disney Plus’a nasıl kayıt olunur?

Disney Plus Kayıt Olma

Disney Plus’a kayıt olmak son derece basittir. Diğer platformların aksine farklı paketler içermez. Sadece aylık ve yıllık ödeme imkanı sunan iki farklı paketi bulunmaktadır. Bunlardan ilki olan aylık 34.99 TL’lik ödeme seçeneği ile ön plana çıkar. Yıllık paketi ise senelik olarak 349 TL lik bir ödeme seçeneği ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Eğer yıllık abonelik imkanından faydalanırsanız aylık ödeme seçeneğine göre iki ay daha kâra geçmiş olursunuz. Şu an için edindiğimiz bilgilere göre Türkiye’de ki üyelik alımlarının %80’inden fazlasının aylık üyelik alımı ile olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Disney Plus’a kayıt olmak için tıklayın.

disney plus hediye kartı

Disney Plus Paycell İndirimi %50 Bedava

DİKKAT DİKKAT: Disney Plus’u %50 daha fazla indirimle satın almak isterseniz Turkcell Paycell uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Paycell’in çok kısa süreli olarak yaptığı bu %50 indirim fırsatını kaçırmayın. Nasıl satın alacağınızı sizlere bir diğer içeriğimiz olan Disney Plus Paycell İndirimi(Tıklayın) adlı içeriğimizde anlatık.

Disney Plus Hediye Kodu

Hali hazırda Disney + Türkiye içinde aktif hediye kodu kampanyası bulunmamaktadır. Herhangi bir güncelleme olduğu takdirde buradan sizinle paylaşılacaktır. Disney Plus hediye kartı ise hediye kodundan biraz daha farklıdır. Çünkü hediye kartı ile sevdiğiniz kişilere hediye olarak Disney Plus üyeliği verebilirsiniz. Yalnız bu da şu an için Türkiye’de kullanılmamaktadır. Disney Plus hediye kartı sadece Amerika Birleşik  Devletleri, İngiltere, Kanada, Avustralya, Fransa ve Almanya sınırları içerisinde kullanılmaktadır. Hediye kartı satın alabilmek için 18 yaşından daha büyük olmanız ve aktif bir Disney Plus hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Türkiye için bu seçeneğin ne zaman geleceği ise belirsizliğini korumaktadır.

Disney hediye kartı veya Disney Hediye kuponu kampanyalarında Disney bu kartları kendi internet sitesinde yayınlayacaktır. Çevrimiçi bir şekilde satın alabileceğiniz hediye kartlarını başka arkadaşlarınıza verebilirsiniz. Aynı zamanda kartların kullanım süresi yoktur ve 1 yıllıktır. Yani bir hediye kartı satın almak isterseniz en az 1 yıllık satın alabilirsiniz. İlerleyen günlerde hediye kartı kampanyası başlarsa yine buradan sizlere bilgi paylaşmış olacağız.

Hediye kartlarını daha öncesinde Disney Plus şu linkte(tıklayın) dağıtıyordu. Fakat kampanya sona erdiğinden sayfa kullanılamıyor. Yeniden açılırsa size dediğimiz gibi bilgi vereceğiz. Diğer içeriğimiz olan Disney Plus APK adlı içeriğimize göz atabilirsiniz.

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın