Gürcistan

Gürcistan devleti, Türkiye’nin sınır komşusu olan ve iyi ilişkiler içinde bulunduğumuz bir devlet olduğu için her yıl çok sayıda Türk vatandaşı buraya gitmektedir. Peki Nerede bu Gürcistan ve nasıl gidilir?

İçindekiler

Gürcistan Nerede?

Gürcistan, Artvin’in Hopa ilçesi üzerinden komşu olduğumuz ve gidiş gelişlerin Sarp sınır kapısı üzerinden olduğu bir ülkedir. Türk vatandaşlarından vize istemediği ve kimlikle geçişlere izin verdiği için sürekli olarak gidiş gelişler olmaktadır.

Otobüsle : Gürcistan’a otobüsle gidebilmek için İstanbul, Ankara ya da Karadeniz üzerinde ki herhangi bir şehirden Gürcistan’a giden otobüslere binerek ulaşabilirsiniz.

Hopa’dan : Hopa ilçesinden Sarp sınır kapısına giden minibüslerle gidebilirsiniz.

Uçakla: Uçakla gitmek isteyenler ise İstanbul’dan Batum’a kalkan uçaklara binip gidebilirler.

  1. Batum – Tiflis (Gürcistan) – Bakü (Azerbaycan) Trenle Nasıl Gidilir?
  2. Tiflis Havaalanı Şehir Merkezi Arası Nasıl Gidilir & Ulaşım
  3. Sarp Sınır Kapısından Batum’a Nasıl Gidilir?

Gürcistan'a Nasıl Gidilir
Gürcistan’a Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
“Gürcistan” üzerine bir yorum
Yorum yapın