Open English Yorumları 2024

Dünya’nın 4 bir tarafından büyük bir beğeniyle karşılaşan Open English artık Open English Türkiye adıyla Türkiye’de hizmetlerini veriyor. Open English konusunda merakı bulunan kişiler ise internette Open English yorumları, Open English fiyatı daha doğrusu Open English hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorlar.

Open English hakkında merak edilen tüm soruları ve Open English yorumlarını bu içeriğimizde sizler için araştırdık, şimdi paylaşıyoruz. İçeriğimizi okumaya devam ederek Open English yorumları hakkında çok detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Open English Nedir?

Open English bir İngilizce dil eğitim kursudur. Open English sayesinde İngilizcenizi geliştirebilir ve çok daha akıcı bir şekilde İngilizce konuşmaya başlayabilirsiniz. Özel bir kurum olan Open English ilk olarak 2016 yılında Türkiye’de faaliyetlerini göstermeye başladı. 2007 yılı ise Open English’in kuruluş tarihidir.

Çevrimiçi İngilizce dil okulu olan Open English bugün Dünya üzerinde 1 milyondan fazla öğrencisine İngilizce eğitimi vererek kendisine kayıt yaptıran stajyerlerin İngilizce konusundaki eksikliklerini gideriyor ve tamamlıyor.

Open English Fiyat

Open English hakkında olan fiyatlandırmayı daha öncesinde aşağıdaki içeriğimizde detaylı bir şekilde paylaşmıştık. Eğer Open English fiyatları neler? Diye merak ediyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak diğer içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Open English Ekşi Sözlük Yorumları

Ekşi sözlükte Open English firması için açılmış olan bir adet başlık bulunuyor. Bu başlıklar altında Open English hakkında detaylı bir şekilde yorumlama yapan kişiler var. Sizlerde Open English hakkında Ekşi sözlük yazarlarının yorumlarını merak ediyorsanız aşağıdaki yorumlamalara bakabilirsiniz.

  • Ali ihsan varol’un reklam yüzü olduğu online ingilizce eğitim sitesi. bu firmaya para bayılmadan önce bir araştırayım dedim,ne kadar ödenir,şikayeti olan ya da memnun olan varmıdır diye ancak bulamadım pek bir şey. bari ben hazır deniyorken sizi bilgilendirmek isterim. yıllık 1500 tl gibi bir ücret ödeyip eğitimlerinize başlıyorsunuz. ben eğlenceli buldum bu işi. cep telefonunuzda da kullanılabildiğinden her boş anınızı değerlendirebilmeniz bir avantaj. 7/24 her 30 dakikada bir canlı (ses bağlantısı) dersler mevcut. istediğiniz kadar katılabiliyorsunuz. bu canlı dersler yabancı bir öğretmen ve birkaç öğrenci eşliğinde konuşma geliştirme ve zaman zaman cümlelerinizdeki hata düzeltmelerini içeriyor. onun dışında geri kalan zamanda kendi başınızasınız. takıldığınız yerde “öğretmene soru sor ” sekmesi mevcut ancak beni düşündüren nokta da bu ingilizce bilmeden nasıl soracaksınız. bu sistemin dezavantajlarından biri,başlangıç seviyesindeki öğrenciler için biraz sorun yaratacaktır diye düşünüyorum. 14 günlük deneme süresi var beğenmezseniz para iadesi yapıyorlar(mış). ingilizcesini geliştirmek isteyenlere tavsiye edilir ancak başlangış seviyesindekiler için bir şey diyemiyorum.başka deneyimleyen konuya ek yaparsa meraklısına faydamız olabilir.’’
  • bir ara önkayıt yaptırıp telefonda görüşmüştüm. konuştuğum kadın aksanlı bir türkçeyle bana amerika’dan aradığından, merkezlerinin amerika’da olduğundan falan bahsetmişti. benden 1 senelik peşin ödeme istedi ve bunun için kart bilgilerimi almaya çalıştı, 14 gün içinde cayma hakkımı kullanabileceğimi söyledi. ben de o zaman sadece 14 günlük ödeme yapayım nasıl olsa memnun kalırsam devam ederim, size o zaman ödeme yaparım dedim ama kabul etmedi, ben de kıllandım ve kapattım.’’
  • ’7/24 ana dili ingilizce olan kişilerle konuşma ve grup derslerine katılma hakkı olsa da daha önce ders yapılan tutorlarla birlikte daha sonraki bir tarih için tekrar planlı bir ders ayarlanamadığı için yakın bir arkadaşımın 21 aralık 2022’de sona erecek üyeliğini devretmek istediği uygulama.’’

Yukarıdaki yorumlar Open English için yapılan Ekşi Sözlük yazarlarının birebir yorumlarıdır. Open English hakkında daha fazla yoruma ulaşmak için Open English Ekşi başlığına göz atabilirsiniz. Eğer Open English hakkında çok daha fazla detaylı bilgi ve 1. Ağızdan paketler, fiyatlandırmalar hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Open English Türkiye’nin resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Open English Kullanıcı Yorumları

Open English’e kayıt yaptıran kişilerin kullandıkları uygulamalar, aldıkları dersler ve diğer tüm materyaller hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmeniz adına internette Open English kullanıcı yorumlarını araştırdık. Video halinde sizlere ingilizce dil eğitimi kursu alan kişilerin videolarını paylaşıyoruz.

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Umarız bu içeriğimizle birlikte Open English kullanıcı yorumları, Open English yorum, Open English ekşi başlıklarında bilgi sahibi olmuşsunuzdur. İsterseniz şimdi bir diğer içeriğimiz olan Disney Plus Apk konusunu inceleyebilirsiniz.

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın