Disney Plus Nasıl Bedava Alınır 2024

Disney Plus nasıl bedava alınır, Disney Plus bedava satın alma, Disney Plus ücretsiz satın alma gibi başlıklarda bizlere çok sık bir şekilde ziyaretçilerimizden soru gelmektedir. Ziyaretçilerimize bu içeriğimiz Disney Plus nasıl bedava alınır, Disney Plus bedava satın alma gibi başlıklarda detaylı bilgi verecektir. Daha fazla uzatmadan sizlere Disney Plus bedava satın alma yöntemlerinden bahsedelim…

Netflix’in popülaritesi her geçen gün arttı ve artmasıyla birlikte artan popülerliği kendisine yeni rakipler oluşturdu. Netflix’in Türkiye pazarındaki yeni rakibiyse Exxen’den sonra Disney+ veya diğer adıyla Disney Plus oldu. Disney Plus, 14 Haziran 2022 tarihinde hayatımıza girdi ve girmesiyle birlikte inanılmaz içeriklere sahip olduğu, bir çok dizi / filmi içerisinde barındırdığı görüldü. Haliyle böyle olunca yani Disney Plus’da bir çok içerik bulununca ücret vermek istemeyen kişilerde Disney Plus nasıl bedava alınır, Disney Plus bedava satın alma, Disney Plus üyeliği satın alma gibi yollara başvuruyor. Marvel ve Star Wars dizilerine sahip olan Disney Plus üyeliği nasıl bedava alınır? Merak ediyorsanız işte sizlere detayları…

Disney Plus Bedava Hesap Satın Alma

Disney+ plus uygulaması ilk olarak 2019 yılında hayata girdiğinde fiyatlar şu ankinden çok çok daha ucuzdu. Fakat tüm Dünya çapında ekonominin zayıflamasıyla birlikte Disney Plus üyelikleri de zamdan nasibini alarak zamlı bir şekilde sunulmaya başlandı. Disney Plus en son zammını 2021 yılında yapmıştı. Şirkete küfür etmeye gerek yok çünkü Disney Plus çok fazla zam yapan ve kullanıcıları zamlarla rahatsız eden bir şirket değil. Aksine uygun fiyata dizi, film ve belgesel içeriği sunan tek video izleme platformudur. Yani Disney zam yapmakta fazlasıyla haklı. Eğer şirket daha fazla orijinal içeriğe ulaşmak isterse belki de Disney Plus ilerleyen günlerde yeni bir zam yapabilir.

Disney Plus Üyelik Fiyatları 2024

Disney Plus’ın 2024 üyelik fiyatı Türkiye’de oldukça uygun fiyata sahiptir. Zira diğer ülkelere baktığımız zaman fiyatların aslında ülkemize göre çok daha pahalı olduğunu görüyoruz. Tabi aylık üyelik fiyatı üzerinden konuşuyoruz. Mesela Disney Plus, ABD’de ilk çıktığında 1 $’a satılıyordu fakat günümüzde aylık ve yıllık ücretleri oldukça artış gösterdi.

  • Disney Plus Aylık Ücreti 64,99 TL
  • Disney Plus Yıllık Ücreti 649,99 TL

Disney Plus üyeliği satın almak isterseniz Disney+ resmi internet sitesini ziyaret edin.

Disney Plus Nasıl Bedava Alınır

Disney Plus Bedava Üyelik Alma Yöntemi

Şimdi geçmiş zamanlara baktığımız zaman Disney Plus’ı daha öncesinde 1 aylık ücretsiz deneme sürümüyle satın alabiliyorduk ve bu satın alma sonrasında paketimizi iptal ederek 1 aylık Disney Plus üyeliğini bedavaya getirebiliyorduk. Fakat ne yazık ki Disney+ geçtiğimiz yıl bunu sonlandırdı. Bu olay sonlanınca Disney Plus hesabı satan kişilerde farklı yöntemler aramaya başladı. Belki paylaşacağımız yöntemleri sizlerde kullanmak istersiniz.

Disney Plus 1 aylık deneme süresi olayı bitince insanlarda farklı ülkelerde henüz yeni açılan Disney+ uygulamalarına yöneldi. Disney Plus normalde her yeni ülkede açılınca 30 günlük deneme süresini veriyor fakat bizim ülkemizde bunu yapmadı. En son Kasım 2020’de Brezilya ve Arjantin’de Disney+ aktif olmuştu. Brezilya ve Arjantin’de bu yöntem geçerliydi ve insanlar bedava Disney+ üyeliği satın alıyordu. İlerleyen günlerde Disney Plus’ın Hong Kong, Güney Kore gibi ülkelerde de aktif bir şekilde rol alması bekleniyor. Eğer bahsettiğimiz ülkelerde Disney+ açılırsa direk o ülke üzerinden VPN ile kayıt olarak ücretsiz deneme sürümünü satın alabilirsiniz.

Şu anda ne yazık ki Türkiye için Disney Plus’ın 30 günlük deneme sürümü bulunmuyor ve gelecek mi bilinmiyor. İlerleyen günlerde belki şirket açıklama yapar ve 30 günlük deneme üyeliğini başlatır.

Disney Plus Paycell İndirimi %50 Bedava

DİKKAT DİKKAT: Disney Plus’u %50 daha fazla indirimle satın almak isterseniz Turkcell Paycell uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Paycell’in çok kısa süreli olarak yaptığı bu %50 indirim fırsatını kaçırmayın. Nasıl satın alacağınızı sizlere bir diğer içeriğimiz olan Disney Plus Paycell İndirimi(Tıklayın) adlı içeriğimizde anlatık.

Disney Plus Bedava Nasıl Alınır

Yöntemler bitmez… Disney Plus her ne kadar deneme sürümünü kaldırsa da ücretsiz hesap yöntemleri asla son bulmayacaktır… İnsanlar sürekli olarak yeni araştırmalar yapıyor ve Disney Plus üyeliğini bedava satın almak için uğraş gösteriyor. İnsanların kullandığı yöntemleri sizlere aşağıda paylaştık.

Hesap Ödünç Alma

Disney Plus üyeliğini ücretsiz bir şekilde satın almanın en iyi yolu ödün hesap almaktır. Bir arkadaşınızdan ödünç hesap isteyebilirsiniz.

Disney Plus Hediye Kartı İsteyin

Doğum gününüz vardır veya tatile gidiyorsunuzdur. Arkadaşlarınızdan, ailenizden Disney Plus hediye kartı isteyebilirsiniz. Bu size bir kuruş bile harcatmadan Disney+ üyeliğini yıllık olarak satın aldıracaktır. Disney Plus hediye kartını Amazon’dan, eBay’dan veya Target’ten satın alabilirsiniz.

Verizon İle Ücretsiz Disney Plus

Bu yöntem Türkiye’de sağlıklı olabilecek bir yöntem değildir. O yüzden detayına girmiyoruz.

Amazon Müzik İle 6 Aylık Disney Plus

Eğer bugün Amazon Müziğe kayıt olursanız 6 aylık Disney Plus hesabı almış olursunuz. Amazon Müziğe kayıt olmak için tıklayın. Fiyatı 8,99 $’dır. Bu da ayda 35 TL vererek aldığınız üyeliği 6 aylık fiyatta 210 TL vermek yerine 160 TL’e denk getirmiş oluyor.

Accountbot.io İle İndirimli Disney+ Üyeliği Satın Alma

Accountbot.io internet sitesi grupların bir araya gelerek üyelik satın aldığı bir sitedir. Yani insanlar bir araya geliyor ve üyelik satın alarak fiyatı aralarında bölüşüyorlar diyebiliriz. Bu site aracılığıyla Disney+ üyeliğinizi çok daha ucuza satın alabilirsiniz.

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın